Derz Kesme

Derz Kesme

BayKarot olarak yılların verdiği tecrübe ile kusursuz hizmetler sunuyoruz. Acil olarak yapılması gereken işlemlerde tatil ya da mesai saati dinlemeden Asfalt Derz Kesme gibi oldukça zorlu ve profesyonellik getiren işlemleri yetkin personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Asfalt ve derz kesme hizmetlerinde 20 yıllık tecrübe ile kesim çözümler sunuyoruz.

İçerisinde demir bulunan ya da bulunmayan tüm asfalt yüzeylerin ya da beton yüzeylerin yapılarında birtakım değişiklikler yapılması muhtemel olabilir. Bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Kurumsal yapımız sayesinde asfalt yüzeylerin onarılması ya da yer hareketlerinden dolayı kaynaklı çatlamaları önüne geçebilmek için asfalt kesme, derz kesme işlemlerinde BayKarot olarak anlık olarak hizmetler sağlayabilmekteyiz.

Beton delme başta olmak üzere birçok faaliyet içerisinde olan firmamız da sizlere beton kesme konusunda hizmet sunmaktadır. Asfalt kesme ve onarma işlemlerinde kontrol derzleri yağmur ve su kanallarını açılmasından tutunda havalandırma boşluklarının oluşturulması gibi çalışmalarda da sizlere destekler sunabiliyoruz.

Asfalt kesme
Alanında uzman olan personeller öncelikli olarak kesim yapılacak alanda hassas bir çalışma gerçekleştirmektedir. Alınan ölçüler doğrultusunda yapılacak işlem belirlenir ve buna göre bir çalışma biçimi uygulanır.

İşaretleme çalışmaları makinemin doğru ve keskin bir kesim uygulayabilmesi açısından oldukça önemli olduğu için asfalt kesme işlemlerinde derz kesme makineleri de kullanılmaktadır. Makinenin hemen üstünde bulunan Elmas tuzlu döner testere işaretlenen alanda doğru bir çalışma gerçekleştirerek kesme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir. BayKarot olarak Bursa ve çevre bölgelerine hizmetler sağlayabiliyoruz.

Bu nedenle profesyonel yapımız sayesinde her işlemleriniz sorunsuz bir şekilde yapılabiliyoruz. Artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte inşaat makinelerindeki yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize beton delme, kesme, hidrolik beton kesme, Karot ile beton delme gibi konularda anlık ve hızlı çözümler bularak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Merhaba..
Nasıl yardımcı olabiliriz..?